Anasayfa


     Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör

   
Ürün Kodu : Bose SoundLink Flex
Üretici : Bose
Fiyat : 280 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör


Müzik hayatın bir çok tutkusunu besler ve tamamlar. Siz de müziğini yanınızda taşımak istersiniz - nereye giderseniz gidin. SoundLink Flex Bluetooth hoparlörü su, toz, ve yolda karşınıza çıkabilecek darbelere dayanıklı tasarımıyla mükemmel bir müzikal yardımcıdır. İster dağda doğa yürüyüşünde olun ister arkadaşlarınızla yemekte olun güçlü SoundLink Flex çarpıcı performancı ve her anı besleyecek derin ve zengin tonlarıyla sizi hayrette bırakacak.
 
Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör
 
Tutkularınızı destekleyecek zengin ses

Gittiğiniz yerlere güçlü ve derin bir bağlantınız var. Müziğiniz için de aynısını istemenizden daha doğal bir şey yoktur. İşte burda SoundLink Flex sahneye çıkar. Ses siz her enstrümanı ve vokallerdeki detayı duyasınız diye temiz, net ve distorsiyonsuzdur. Siz her perdeyi duyabilesiniz diye tiz ve bas sesleri dengelidir. Güçlü bas sesi sizi ritme davet edeceği bir performans sunar. Bunların hepsi zarif ve çok yönlü bir tasarımdaki teknolojilerle mümkün kılındı.

Taşmaları, batmaları ve daha fazlasına dayanır.

IP67 standartına uygun olması için sert bir şekilde test edilen SoundLink Flex su geçirmezdir. Suya atsanızda çalmaya devam eder. Yüzer de. Sörf tahtanızdan düşse de deniz tabanına batmaz. Siz plajdayken hoparlöre kum bulaşırsa dert etmeyin diye hoparlör aynı zamanda toza karşı dayanıklıdır. Su, toz ve birikintilere karşı daha fazla korumaya sahip olması için çelik kafesin altındaki sürücü ve pasif radyatör dayanıklı ve su geçirmez materyallerden yapılmış ve sıkıca hoparlör kasasına bağlanılmıştır.

Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör

Zorluklara göğüs germek için tasarlandı

Toz boya kaplı çelik kafesi ve silikon dış yüzeyiyle SoundLink Flex Bluetooth hoparlörü maceralarınıza hazır olması için dayanıklı materyallerden özel olarak üretilmiştir. Dayanıklı dış yapısı yere düşmek gibi neredeyse her aksiliğe karşı durabilir. Kafesin kalın toz boya kaplaması gün içinde karşınıza çıkacak zorluklara karşı koyması için hoparlöre dayanıklı bir doku sağlar. Toz boya kaplaması soyulmaz ve UV ışın korozyonuna karşı dayanıklıdır. Bütün bu sertliklere rağmen bu kablosuz hoparlörün eşsiz ergonomik tasarımı sayesinde kolay taşınabilir.

Yatır. Çevir. As. Her zaman inanılmaz ses.

SoundLink Flex her yere götürebileceğiniz kadar çok yönlüdür. PositionIQ teknolojisi ile otomatik olarak durduğu yöne göre sesi optimize eder. İster dik dursun, ister sırt üstü yatsın veya yırtılmaya dayanıklı kumaş kancasıyla asılı dursun SoundLink Flex müziğinizi tam ve dengeli tonlarla sunar.

Gün boyu size ayak uydurabilir

İster uzun süren bir mesaide ister suda geçirdiğiniz bir günde SoundLink Flex tüm gün müziğinizi sağlayabilir. Tek şarjda 12 saate kadar kullanım sunar ve şarj etmeniz gerektiğinde USB-C portuyla hızlıca şarj edebilirsiniz.

Bose hoparlörleri, beraber daha iyi.

SoundLink Flex tek başına oldukça harika. Ama her Bose hoparlörü gibi bu çok yönlü portatif hoparlör diğer hoparlörle beraber olduğunda daha etkileyici olur. Başka bir SoundLink Flex veya diğer bir Bose Bluetooth hoparlörüyle eşleştirerek Parti Modunu çalıştırın ve birden fazla odada veya dışarda daha geniş bir alanda müziğinizin keyfini çıkarın. Hatta siz TV'nizden uzaktayken maçı dinleyebilin diye SoundLink Flex bir Bose Akıllı Soundbarına da bağlanabilir.

Bose SoundLink Flex Bluetooth hoparlör

TEKNİK ÖZELLİKLER

Batarya :
  • Şarj edilebilir lityum-iyon batarya
  • 12 saate kadar kullanım
  • Şarj süresi:   orijinal kablo kullanırken ortalama 4 saat. Üçüncü parti bir USB-C kablo veya güç ünitesi şarj süresini etkileyebilir.
Bluetooth :
  • Bluetooth menzili:   9 metreye kadar
  • Bluetooth versionU:   4.2
Boyutlar :

SoundLink Flex hoparlör:   9 cm Y x 20.1 cm G x 5.2 cm D (0.6 kg)

Girişler :
  • USB-C portu
Kutuda neler var? :
  • SoundLink Flex hoparlör
  • USB-C'den USB-A'ya şarj kablosu (Siyah)
  • Hızlı-başlama rehberi
  • Güvenlik rehberi
 
 
TeknoHiFi
Online Satış

Bose Lifestyle
Bose Soundbar
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Home
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913