Anasayfa


     Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık 'Beyaz'

   
Ürün Kodu : Bose QuietComfort 45
Üretici : BOSE
Fiyat : 515 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık 'Beyaz'
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık


İKONİK SESSİZLİK. KONFOR. VE SES
 
Kulaklıkları kafanıza taktığınız anda hissedersiniz. Yumuşak, konforlu yastıklar yalıtımı sağlar. Sonra açma butonunu kaydırırsınız ve anında dünya susar. Müzik başlar, ve ilk dinleyişte aşkı yaşarsınız. Sınıfının en iyisi gürültü giderme performansı ve ileri düzeyde konfor ile derin, net ses için tescilli akustik teknolojisiyle yeni jenerasyon QuietComfort® kulaklıklarınızın gücü burda yatar. Bose QuietComfort® 45 kulaklıkları - tüm gün keyfini yaşayacağınız sessizlik, konfor ve sesin mükemmel uyumuna sahip kablosuz kulaklıklar.
 
Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık
 
Büyülü gibi hissettirir. Ama büyü yok.

Herşey 50 yıllık araştırmaların sonucu olan Akustik Gürültü Giderme teknolojisi ile başlar. Kulaklıklarda saklanmış ufak mikrofonlar kullanarak gürültüleri ölçer, karşılaştırır ve reaksiyon oluştururuz. Daha az dikkat dağıtıcı ses ve daha fazla müzik için yaratılan ters sinyal gürültüyü geçersiz kılar. Sol kulaklıktaki butonu kullanarak tam gürültü giderme için Sessiz Mod veyaçevrenizdeki seslerin bazılarını duymak için Farkındalık Modunu seçebilirsiniz. 

Daha fazla müzik. Ve farkındalık.

Farkındalık Modu dış dünyanızdaki sesleri mikrofonlar aracılığıyla kulaklıklar üstünden dinletir. Aynı anda sizin müziğiniz ve sizin çevreniz. Bu şekilde duymanız gereken herşeyi daha dengeli bir volümde duyarsınız.

Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık

Sizin müziğiniz. Yüksek kalitede.

Müzik, podcastler ve videolar. Sevdiğiniz içerikler. QC45 kulaklıklarını, her kaynağı yüksek kalitede size aktarması için TriPort akustik mimarisi ve Volüm-optimize Aktif EQ gibi, özel Bose teknolojileri ile tasarladık. 

Tescilli TriPort tasarımı kulaklıkların boyutunu arttırmadan derinlik ve dolgunluk katmak için kulaklıkları havalandırır. Daha ufak, hafif ve konforlu bir kulaklıktan daha iyi bir ses alırsınız. Volüm-optimize Aktif EQ da yüksek ve alçak frekansları destekleyerek ne kadar yüksek veya alçak sesde dinlerseniz dinleyin aynı yüksek kaliteli performansı almanızı sağlar. Bas sesleri sesi azalttığınızda tutarlı kalırken sesi arttırdığınızda müzik net olmaya devam eder.

Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık

Detaylardaki konfor

Mükemmel bir müzik deneyimi uyum sağlayacak bir konfor seviyesi gerektirir. QuietComfort® kulaklıkları ufak detaylara odaklanarak bu konuda ciddi oranda değer sunmaya devam eder. Kıvrımsız yumuşak yastıklar, konforlu sentetik deri ve minimal tutma basıncı gibi. Neredeyse kulaklıkların kafanızda olduğunu unutacaksınız - saatlerce dinledikten sonra bile.

Net konuşmalar. Kapalı ve açık alanlarda.

Eklenen dört harici mikrofon ile QC45 kulaklıklarının gelişmiş ses algı performansı rakipleri geri bırakır. Bu kulaklıklar daha net konuşmalar için gürültü giderme algoritmaları çevresel sesleri filtrelerken sesinizi izole edip ona odaklanır. Rüzgarlı ve gürültülü ortamlarda bile sesinizin net duyulması konusunda size güven vererek her şey anlık gerçekleşir.

Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık

Daha uzun süre dinleyin

QuietComfort® 45 kulaklıkları tek şarjda 24* saatlik kullanım ile selefinden daha fazla dinleme deneyimi sunar. En uzun gece uçuşunda sessizliğinizi ve müziğinizi devam ettirmek için bile yeterlidir. USB-C® ile şarj olduğunda ise 2.5 saatte tam şarja ulaşır. Hızlı bir 15 dakikalık şarjla da 3 saate kadar kullanım sağlar. Beraberinde gelen kablo ile ise daha uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz 

*Batarya testi Bose tarafından aktif gürültü giderme özelliği çalışırken %50 volümde sürekli ses yayını ile gerçekleştirilmiştir. Batary kullanım süresi tipik kullanıma dayalıdır ve farklı kullanımlarda farklılık gösterebilir.

Bose QuietComfort 45 Gürültü Önleyici Kablosuz Kulaklık

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bluetooth :
  • Bluetooth menzili: 9 metreye (30 ft) kadar
  • Bluetooth versiyonu: 5.1
Boyutlar :
  • Kulaklıklar: 18.4 cm Y x 15.24 cm G x 7.62 cm D (0.24 kg)
  • Taşıma çantası: 21.1 cm Y x 14.5 cm G x 5.1 cm D (0.18 kg)
Kutuda neler var? :
  • QuietComfort® 45 kablosuz kulaklıklar
  • Taşıma çantası
  • 30.5 cm USB-C şarj kablosu
  • 3.5 mm'den 2.5 mm'ye audio kablosu
 
 
TeknoHiFi
Online Satış

Bose Lifestyle
Bose Soundbar
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Home
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913