Anasayfa


     Bose Frames Alto SM Audio Güneş Gözlükleri

   
Ürün Kodu : Bose Frames Alto SM
Fiyat : 430 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose Frames Alto SM Audio Güneş Gözlükleri
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.


Bose Frames Alto SM Audio Güneş Gözlükleri


MODERN BİR KLASİK

Klasik açılı şekli ve etkili lensleriyle Bose Frames Alto tarihteki en ikonik güneş gözlüğü yapısıyla Bose sesini birleştirdi. Çerçeve çiziklere karşı dayanıklı olup hafifçe transparandır. Paslanmaz çelik olan menteşeler altınla kaplanmıştır.

Bose gözlük

GÖR & DUY

Patentli akustik odacıklardan birinci sınıf lenslere kadar Bose Frames güneş ve ses için tasarlandılar. UVA/UVB ışınlarının %99'unu geçirmeyen lensler kırılma ve çiziklere karşı dayanıklıdırlar. Minyatür Bose hoparlörleri sesi direkt olarak kulaklarınıza göndermek üzere konumlandırılmışlardır.

Bose gözlük

KULAKLARINIZ ÖZGÜR

Siz müziğinizi dinlerken etrafınızdaki dünyayı duymanızı ve etkileşimde kalmanız için özgür kılan yeni bir deneyim.

Bose gözlük

Tek bir uygulama. Tam kontrol.

Bose Connect uygulamasıyla gözlüklerinizin sunduğu her özelliğe erişmek mümkündür. Yardımcı ipuçları edinin, ürün özelliklerini kontrol edin ve ayarlarınızı kişiselleştirin ki kurulumla uğraşmak yerine müziğinizin keyfine daha çok varın.

Bose gözlük

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyutlar : Lens genişliği: 51 mm
 Lensler arasındaki mesafe: 16 mm
 Sap uzunluğu: 155 mm
 Ağırlık: 45 gram
Ek Detaylar : Bluetooth menzili: 9 m (30 ft)
 Pil şarj süresi: 2 saate kadar
 Pil şarj ömrü: Müzik oynatımlarında 3.5 saate kadar
Kutuda neler var? : Bose Frames Alto SM
 Taşıma çantası
 Şarj kablosu
 Bez çanta

SIKÇA SORULAN SORULAR

Bose Frames UVA/B korumasına sahip midir?
Evet. Bose Frames %99 derecesinde UVA/B korumasına sahiptir.

Bose Frames suya ve/veya tere karşı dayanıklı mıdır?
Hayır. Frames damalayan suya karşı (IPX2 derecesi) korumalıdır. Yüzerken veya diğer su suporlarında olabileceği gibi suyun altına sokulmamalıdırlar.

Bose Frames polarize midir?
Hayır.

Bose Frames'i telefon konuşmaları için kullanabilir miyim?
Evet. Aramalar çok-fonksiyonlu butona basılarak cevap verilebilir ve sonandırılabilir.

Bose Frames için sesli bağlantı opsiyonları nelerdir?
Bose Frames telefon aramaları için endüstri standardı olan Bluetooth A2DP ve Bluetooth HFP protokollerini destekler.

Bose Frames Wi-Fi® veya WiDi®'yi destekler mi?
Hayır. Bose Frames'in kablolu bağlantısı sadece Bluetooth üstünden yapılabilir.

Bose Frames'in Bluetooth menzil performansı nedir?
Bose Frames 9 metreye kadar istikrarlı Bluetooth bağlantısı kurabilir. Performans duvarlar veya metaller, Wi-Fi veya diğer kablosuz cihazların yarattığı parazitler ve cihaz üreticilerinin Bluetooth uyarlamaları gibi engellerden etkilenebilir.

Bose Frames'le aynı anda kaç cihaz eşleşebilir? Evimde birden fazla Bluetooth cihazı varsa ne olur?
Bose Frames en son bağlandığı sekiz cihazı hafızasında tutar ve yeni bir cihaza bağlandığında en eski bağlandığı cihazı unutur. Bluetooth modunda Bose Frames en son bağlandığı cihazı arar ve bağlanır. Eğer o cihaz uygun değilse en son bağlandığı bir sonraki cihazı dener. Ayrı bir cihaza bağlanmak istiyorsanız, daha önce bağlandığınız bir cihaz olsa bile, önce Bose Frames'i iki saniye ters tutarak kapatmalısınız. Sonrasında, sağ taraftaki butona basıp "Ready to connect" ("Bağlanmaya hazır") komutunu duyana ve durum ışığı yavaşça beyaz yanıp sönene kadar basılı tutun.

Bose Frames'le hangi uygulamalar çalışır?
Bose Frames Bluetooth® bağlantısı kullandığından mobil cihazınızdaki her uygulamaya erişebilirsiniz. Bazı örnekler: Spotify® ve Apple Music gibi müzik servisleri Skype ve WhatsApp gibi sesli iletişim uygulamaları Google Maps veya Waze gibi navigasyon uygulamaları

Bose Frames Bose AR özelliğine sahip midir?
Evet. Bose Frames Bose Connect uygulamasından güncellemelere erişir. Bose AR özelliğine sahip ürünlere sahip olan iPhone, iPad ve Android kullanıcıları için ilk adım Bose Connect uygulamasını (versiyon 8.0 veya üstü) açmak ve ürünün yazılımının güncel olduğundan emin olmaktır. Sonrasında Bose AR ile geliştirilmiş uygulama örneklerine ve indirme linklerine erişebileceksiniz. Bose AR uyumluluğu ve fonksiyonları değişkenlik gösterebilir.

Bose AR nedir?
Bose AR yeni bir sesli deneyim sunan türünün ilk örneği olan bir sesli geliştirilmiş gerçeklik platformudur. Giyilebilir ses ürünleri, mobil cihazlar ve entegre uygulamarı birleştirerek Bose AR gözleriniz yerine kulaklarınız için yaratılan içeriklerle dünyanızı geliştirebilri. Bose AR uyumluluğu ve fonksiyonları değişkenlik gösterebilir.

Bose Frames'in pil performansı nedir?
Pil performansı oynatılan içerik ve volüm seviyesine bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tipik bir kullanımda Bose Frames 12 saate kadar bekleme modu veya 3.5 saate kadar müzik oynatımı sunabilir.

Çok-fonksiyonlu butonun amacı nedir?
İçerik oynatırken çok-fonksiyonlu buton içeriklerinizi oynatmayı (tek basım), duraklatmayı (tek basım), ileri atlatma (iki basım) ve geri atlatmayı (üç basım) sağlar. Gelen bir arama anında çok-fonksiyonlu butona basmak aramayı cevaplandırır ve basılı tutmak aramayı reddeder. Aktif bir arama butona basmak aramayı sonlandırır. Sesli asistanı devreye almak için çok-fonksiyonlu butona basılı tutun. Buton aynı zamanda Bose Frames'i kapatmak için de kullanılabilir. Cihazı kapatmak için sadece iki kez basıp basılı tutun.
 
 
Bose Lifestyle
Bose Acoustimass
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Soundock
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Bose Panaray
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.924017.9959
Euro18.455818.5297
Hava Durumu