Anasayfa


     BOSE SoundWear Companion Hoparlör

   
Ürün Kodu : SoundWear
Üretici : BOSE
Fiyat : 485 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
BOSE SoundWear Companion Hoparlör
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.


Bose SoundWear Companion Hoparlör

Tabi ki her zaman müziği yanında istiyorsun. Ancak her zaman kulaklık kullanamazsın ve çevrendeki sesleri engelleyemezsin. Yeni SoundWear Companion hoparlör tamamen sizin ihtiyaçlarınız için tasarlandı. Bu giyilebilir hoparlör, müziğinizin yanı sıra çevrenizle de birlikte olmanıza da imkan verecek şekilde, her iki dünyanın da en iyisini sunar – kolaylık ve bağlantı. Omuzlarınıza rahatça oturur, size net ve temiz sesi sunar – yine de başkalarının sesini en aza indirir.
 
bose SoundWear ile ilgili görsel sonucu 

Giyilebilir teknoloji - tanıdık ses

İşlev ve moda tek alanda buluşuyor. Bu hoparlörün her parçası, daha iyi ses için titizlikle tasarlanmıştır. Çığır açan yeni teknolojiye sahip bu giyilebilir hoparlörde kanıtlanmış dalga kılavuz teknolojisi kullanılmıştır. Diğer giyilebilir hoparlörlerden farklı olarak derin ve zengin ses 11 inçlik iki adet dalga kılavuzu kullanılarak sağlanmıştır.

Fark yaratan çevrelenmiş ses

Onları giy. Etrafta yürü. Bir çağrı yap ya da Siri’ye bir soru sor. Bu hoparlör, cihazlarınızdan size özgürlük verir ve aynı zamanda sizi çevreye daha yakın tutar.

Gelişimin uzun tarihi devam ediyor

Geriye dönüp bakıldığı zaman çok ilginç geliyor. Hoparlörün arka tarafından, ön taraftan daha fazla ses üreten stereo hoparlörler. Ekipman yığınlarını değiştiren kompakt, tek hoparlörlü stereo sistemler. Gürültü önleyici kulaklıklar… Hemen hemen her şey değişti. Bunlar, uzun gelişim tarihimizde sunduğumuz atılımlardan sadece birkaçı. Bunlardan birini denemeden önce, ne kadar bir farkın olacağını bilemezsiniz. İşte bu yüzden, hayal gücünüzü hayal edemeyeceğiniz şekillerde hayatınızı daha iyi hale getirmeyi amaçlayarak yeni ürünler üretiyoruz. SoundWear Companion hoparlör ise buna en yeni örnektir. Deneyin – ve sonra onsuz bir gün hayal etmeye çalışın.

Fark yaratan çevrelenmiş ses

Test edilmiş kıvrımlar. Ergonomik tasarım.

Bükülmüş boyun bandından mükemmel bas ses sunan bir teknoloji tasarladık. Ve omuzlarınızda rahatlık ve konforla kullanılabilmesi için yeterli miktarda düşük-yay torsiyonuna sahip, medikal dereceli silikonla kaplı, bükülmelere dayanıklı sağlam çelik tel benzeri özel malzemeler kullanıldı. Gün boyu çok rahat olduğunu göreceksiniz, bunu giydiğinizi unutabilirsiniz.

 Test edilmiş kıvrımlar. Ergonomik tasarım.

Değiştirilebilir. Esnetilebilir. Dayanıklı.

Konuşmalar, takıntılı olduğumuz tek şey değil. Özel tasarlanmış kapaklarımız akustik olarak şeffaftır, bu nedenle sesin yolunda hiçbir şey olmaz. Statik olmadığından saçlarınız ve giysiniz buna yapışmaz. Dört yönlü esnekliğe sahip hoparlör omzunuza tam oturur. Hoparlör siyah renkli bir kapak içerir. Diğer isteğe bağlı renkler; Gri, Gece Mavisi Mavi ve Koyu Erik’dir. Değiştirilebilir. Esnetilebilir. Dayanıklı.

Teknik Özellikler

Boyutlar :○ Hoparlör: 17.78 cm (G) x 19.05 cm (Y) x 4.44 cm (D) • 0.266 kg
Ek Detaylar :○ Bluetooth Menzili: 9 mt.
○ Pil Şarj Süresi: 3 saate kadar
○ Pil Ömrü: Tam dolu şarj ile 12 saate kadar
Giriş / Çıkışlar :○ 1 Adet Micro-B Usb Portu
Kutuda neler var? :○ SoundWear Companion Hoparlör
○ Siyah Renkli Kapak
○ USB Şarj Kablosu

Sıkça Sorulan Sorular
 
SoundWear Companion hoparlör ne kadar dayanıklı?
SoundWear Companion hoparlör, rahat ve hafif olması için özel tasarlanmış malzemelerden üretilmiştir. Ayrıca ter ve su geçirmezdir ve dayanıklılığı sağlamak için titiz ürün testine tabi tutulmuştur.

SoundWear Companion hoparlör ne kadar rahat?
Boyun bandı tüm gün kullanıma uygun olarak özelleştirilmiştir. Tüm materyaller hafif ve rahat yapıda olması için özenle seçilmiştir. Boynunuzla mükemmel uyum sağlaması ayarlanabilir tasarıma sahiptir.

SoundWear Companion hoparlör ile çağrı cevaplanabilir mi?
Evet. SoundWear Companion hoparlör bluetooth HFP profiliyle beraber akıllı telefonunuza bağlanarak çağrıları cevaplamanız için uygun tasarıma sahiptir. Geleneksel aramalara ek olarak hoparlör VoIP kullanımına uygun uygulamalarla da uyumludur.

SoundWear Companion hoparlör kendiliğinden 2 mobil cihaza bağlanabilir mi?
Evet. Multi-point teknolojisi sayesinde SoundWear Companion hoparlör ile 2 cihazla aynı anda bağlantı kurulabilir, örneğin iPad ve akıllı telefon. Böylece siz iPad’inizden müzik dinlerken telefonunuz çaldığında hoparlör otomatik olarak durur ve gelen çağrınızı cevaplayabilirsiniz. Görüşme bittikten sonra hoparlör videoya geri dönecektir.

SoundWear Companion hoparlör bluetooth bağlantı menzili ne kadardır?
SoundWear Companion hoparlör bağlantısı, 30 ft (9 m) ‘ye kadar çalışma kapasitesine sahiptir. Performans, duvarlar veya metal, Wi-Fi® veya diğer kablosuz cihazlardan kaynaklanan engeller gibi etkilerden etkilenebilir.

SoundWear Companion hoparlörü nasıl şarj ederim?
SoundWear Companion hoparlör ile birlikte verilen USB kablosu kullanılarak ve bilgisayardaki bir USB portuna veya bir duvar şarj cihazına (ayrı olarak satılır) takılabilir. Hoparlörün tamamen şarj olması için 3 saate kadar bekleyin.

Pilin şarj ömrü ne kadardır?
Pil 12 saat kullanılabilir.

Pil şarj olurken müzik dinleyebilir miyim?
Hayır, hoparlör şarjdayken çalışmaz.

Hoparlörün sağ tarafındaki düğmeler ne içindir?
Büyük orta tuş çok işlevli tuştur. Video ve müzik için oynatma / duraklatma ve diğer parça kontrollerini, cevaplarını ve aramaları sonlandırır ve telefonunuzun Siri gibi varsayılan sanal asistanını başlatır. Çok işlevli tuşun her iki yanındaki düğmeler, ses +/- düğmeleridir.

SoundWear Companion hoparlör sesli komutları ne işe yarar?
Sesli mesajlar iki temel amaca hizmet eder. İlk olarak, Bluetooth eşleştirme ve bağlantı işlemi sırasında rehberlik sağlarlar. İkincisi, bağlı kaynak aygıtları size yönlendirme sağlayarak, birden fazla kaynak aygıtıyla kullanımı basitleştirerek tanımlar.

SoundWear Companion hoparlöründeki sesli komutları devre dışı bırakmak mümkün mü?
Evet. Sesli komutlar, Bose Connect uygulamasından ya da "+” (ses seviyesi yukarı) ve "-” (ses kısma) düğmeleri kullanılarak devre dışı bırakılabilir. Sağladıkları ek işlevler nedeniyle sesli komutları etkinleştirmenizi öneririz.

SoundWear Companion hoparlöründeki titreşim bildiriminin amacı nedir?
SoundWear Companion hoparlör, gelen aramaları size titreşim yoluyla bildirir.

SoundWear Companion hoparlörü ses tanıma uygulamaları ile birlikte çalışır mı?
Evet. Çok işlevli düğmeye 3 saniye basılması, bu özelliği destekleyen mobil cihazlarda ses tanıma işlemini başlatacaktır.

SoundWear Companion hoparlör oyun oynarken kullanılabilir mi?
Hayır. Genel olarak, ses / video gecikmesi aşırı olacaktır. En çokta, eylem ve sesin senkronize edildiği varsayılan oyunlarda dikkat çekecektir.


 
 
Bose Lifestyle
Bose Acoustimass
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Soundock
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Bose Panaray
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.924017.9959
Euro18.455818.5297
Hava Durumu