Anasayfa


     Bose SoundSport Pulse kablosuz kulaklık

   
Ürün Kodu : SoundSport Pulse
Üretici : BOSE
Fiyat : 330 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose SoundSport Pulse kablosuz kulaklık
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.


Bose SoundSport Pulse kablosuz kulaklık

Kalp atışlarınızı hızlandırır. Kalbinizi takip eder.

Müzik egzersizlerinize güç verir. Güçlü teknoloji ise, daha ileriye gidebilmeniz için, yolunuza çıkan kabloları yok eder ve egzersizlerinizi takip eder. Bu spor kulaklıkları entegre bir kalp atış hızı sensörüne ve size egzersizlerinizde seviye atlamanıza yardımcı olan bilgi ve sağlam yerleşimi sunan StayHear® + Pulse kulaklık silikonlarına sahiptir.

  • Bluetooth® ve NFC eşleştirmesi ile cihazlarınıza hızlı kablosuz bağlantı
  • Lityum-iyon pili her şarjda 5 saat pil ömrü sunar
  • SoundSport® Pulse kablosuz kulaklığınızdan gerçek zamanlı olarak Bose® Connect uygulama ekranında kalp ritminizi okuyabilirsiniz
  • StayHear® + Pulse kulaklık silikonları size çalışmalarınızda seviye atlamanıza yardımcı sağlam yerleşimi sağlar

bose bluetooth kablosuz kulaklıklar 

 

Antrenmanlarınızı geliştirmek için tasarlandı

Antrenman yaparken sadece vücudunuzu değil kalbinizi de fiziki, manevi ortaya koyarsınız. Kullandığınız teknolojilerin de bu göreve layık olması gerekir. PerformTek®'ten entegre bir kalp atış hızı sensörü yüksek hassasiyetle direkt olarak kulağınızdan performansınızı takip eder, böylece bu kulaklıklardan antrenmanlarınıza enerji katmasından çok daha fazlasını bekleyebilirsiniz. Böylece müziğinizin tek bir vuruşunu kaçırmadan performansınızı optimize edebilir ve asıl amacınız olan sınırlarınızı zorlamaya odaklanabilirsiniz.

 

Kablo karmaşasına son

Hızlı, kablosuz bağlantı daha çabuk harekete geçmenizi sağlar. Sesli yönlendirmelerle Bluetooth® cihazınıza bağlanmak kolaydır. Eğer NFC özellikli bir cihazınız varsa sadece telefonunuzu entegre kumandaya dokundurmanız da bağlantı için yeterlidir. Şarj edilebilir lityum-iyon pil ile beş saate kadar kablosuz kullanım özgürlüğü elde edersiniz.

 

Kabloya entegre mikrofon

Antrenmanınıza ara vermeye ihtiyacınız yoktur. Müziğin sesini arttırmak ya da telefonla birini mi aramak istiyorsunuz? Kabloya entegre mikrofon/kumanda, telefonunuza ulaşmak zorunda kalmadan, çağrı cevaplama/so nlandırma, şarkı çalma/durdurma ve ses kontrolü sağlar.

 
 
Bose Lifestyle
Bose Acoustimass
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Soundock
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Bose Panaray
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843
Hava Durumu