Anasayfa


     Bose QuietComfort 20 Gürültü giderici kulaklık 'Apple cihazları için'

   
Ürün Kodu : QuietComfort 20
Üretici : BOSE
Fiyat : 355 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose QuietComfort 20 Gürültü giderici kulaklık 'Apple cihazları için' Beyaz renk
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.


Bose QuietComfort 20 Gürültü giderici kulaklık 'Apple cihazları için'

Kulak-içi. Gürültü giderme. Daha iyi ses.

Kendinizi dış dünyaya kapatın ve müziğinizde kaybolun—ya da bırakın çevreniz de içeri girsin. Bose'un ilk kulak-içi gürültü giderici kulaklıkları ile seçim sizin. QuietComfort® 20 Acoustic Noise Cancelling kulaklıklar gittiğiniz her yerde, her gün daha iyi sesin keyfini çıkarmanız için geliştirildi. İster etrafınızdaki dikkat dağıtıcı sesleri azaltmakve müziğinize odaklanmak için gürültü giderme özelliğini açın, ister tek bir tuş dokunuşu ile etrafınızda olan bitenden haberdar olmak için Farkında modunu açın. Tescilli StayHear®+ kulaklık uçları yumuşak ve sağlam bir yerleşim sağlar. Entegre mikrofon ve kumanda, çağrılara kolayca geçiş yapmanızı ve bazı fonksiyonları kolayca kontrol etmenize izin verir. Cihazınıza uyması için QC®20 Apple cihaz modeli ve QC®20 Samsung ve Android™ modeli olmak üzere iki seçenek bulunmaktadır.
  • Bose® gürültü giderme teknolojisi ile dış dünyayı geride bırakın ve müziğinize odaklanın
  • Bir tuş dokunuşu ile etrafınızda olanları duyabilmeniz için Farkında modu
  • Active EQ ve TriPort® teknolojisi ile derin, net ses performansı
  • Bose patentli StayHear®+ kulaklık uçları ile saatlerce yerinden çıkmadan keyfini sürebileceğiniz yumuşak yerleşim
 
bose gürültü giderici kulaklık

Kendinizi müziğinize bırakın

QC®20 kulaklıklar, hareket halindeyken müziğinizi daha önce hiç duymadığınız bir performansla dinlemenizi sağlar. Hem etrafınızdaki gürültünün üzerine çıkan, canlı performans benzeri bir dijital ses kalitesinin, hem de kulak-içi kulaklık özgürlüğünün keyfini çıkarırsınız. StayHear®+ kulaklık uçları gürültünün birazını fiziksel olarak bloke ederken, Acoustic Noise Cancelling® teknolojimiz geriye kalan gürültünün çoğunu elektronik olarak azaltır. Gürültülü ortamlarda bile siz ve müziğiniz baş başa kalırsınız.

 

Etrafınızda olan bitenden haberdar olun

Bazı anlar vardır ki etrafınızda olup bitenden o kadar da kopmak istemeyebilirsiniz. Mesela yoğun trafikte bir caddede karşıdan karşıya geçerken, veya uçağınızın anonsunu beklerken. Farkında modu tam da bu zamanda devreye girer.  Kulaklıklarınızı çıkarmak yerine, bir düğmeye basmanız yeterli, ve belli bir düzeyde gürültü azaltma ile müziğiniz hala çalarken etrafınızdaki sesleri tekrar duyabilirsiniz. 

Etkileyici ses performansı

Bütün bunların hepsi, artı Bose®'un canlı performans benzeri ses kalitesi. Kulak-içi kulaklıklardan beklemediğiniz bir ses performansı. TriPort® teknolojimiz ve Aktif ekolayzer, müziğinize derinlik ve denge sağlamak için birlikte çalışır. Küçük detaylar öne çıkar. 

 bose quiet control kulaklık

 

Gelişmiş kulaklık ucu teknolojisi

Kulaklıklarınızın yerleşimi ile uğraşmak zorunda kalmadığınızda müziğinizin tadını çıkarmak daha kolay. Tescilli StayHear®+ kulaklık uçları, kulağınızın içine zorla sokma gereğini ortadan kaldırarak yumuşak ve sağlam bir yerleşim sağlar. Mantar şeklindeki silikon maksimum konfor için kulaklığın kulağınız ile olan temasını eşit olarak dağıtır ve kulaklığın tam gürültü azaltmasına yardımcı olan hafif bir yalıtım oluşturur. 

Kontrol sizde

Kontrollerin hepsi parmaklarınızın ucunda. Gürültü gidermeyi açıp kapamak için kontrol modülünün üzerindeki düğmeyi kullanın. Entegre kumanda/mikrofonun üzerinde Farkında modu ve çağrı cevapla/sonlandır düğmeleri bulunur. 4-düğmeli kumanda, volüm ve müzik kontrolü yanında Siri® veya Google arama gibi sesli uygulamalara ulaşımınızı da sağlar. 
 

Şarj edilebilir pil

Modüle entegre lityum-iyon pil, beraberinde gelen USB kablosu ile sadece iki saat içerisinde şarj olur ve şarj başına 16 saate kadar çalma süresi sağlar. Bir pil göstergesi ışığı pil seviyesini gösterir. Ve piliniz bitse bile müziğiniz hala diğer kulak-içi kulaklık modellerimizin performansı ile çalmaya devam eder. 

Kulaklığı kullanmadığınız zamanlarda, kulaklığınız ile gelen çantanın içinde kabloları ile birlikte saklamanız yeterlidir.

 
 
Bose Lifestyle
Bose Acoustimass
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Soundock
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Bose Panaray
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843
Hava Durumu