Anasayfa


     Bose QuietComfort 35 kablosuz kulaklık

   
Ürün Kodu : QuietComfort 35
Üretici : BOSE
Fiyat : 515 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose QuietComfort 35 kablosuz kulaklık Gümüş Renk
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.


Bose QuietComfort 35 kablosuz kulaklık

Bose®'un en iyi kulaklıkları şimdi kablosuz! 

Dünyadaki en iyi gürültü engelleme teknolojisi için araştırmalara 40 yıldan fazla zaman harcadık. Sonra da onu kablosuz hale getirmeyi saplantıya dönüştürdük. Sonuç: QuietComfort® 35 kablosuz kulaklıklar. Kendinizi kablolardan kurtarın ve cihazınıza Bluetooth® ve NFC teknolojisi ile kolayca bağlanın. Volüme göre optimize olan EQ her ses seviyesinde size dengeli bir performans sunarken, ortam gürültüsünü filtreleyen çift mikrofon sistemi rüzgarlı ve gürültülü ortamlarda bile net telefon görüşmelerine izin verir.

En iyi kulaklıklarımızı kablosuz hale getirirken tek bir hedefimiz vardı: Bluetooth® ve Akustik Gürültü Giderme teknolojimizi, her iki teknolojiden de, ünlü olan ses performansımızdan da ödün vermeden birleştirmek. Bir kez deneyin, sonra da onlarsız yaşamayı deneyin.

 

  • Endüstri lideri gürültü giderme teknolojisi sessizliği artık daha sessiz, müziği ise daha iyi duymanızı sağlıyor
  • Bluetooth® ve NFC eşleştirmesi ile cihazlarınıza kablosuz bağlantı
  • Her şarjda kablosuz kullanımda 20 saatten fazla, kablo ile kullanımda 40 saate kadar pil ömrü
  • Premium materyaller sayesinde tüm gün boyunca rahatça kullanabilmeniz için hafif ve rahat
  • Bose® Connect uygulaması eşleşmiş cihazları yönetmenize yardımcı olur ve kişiselleştirilmiş bir deneyim sağlar

 

Daha iyi müzik performansı

Kulaklıklarınızı açar açmaz gürültü anında ortadan kaybolur. Kulaklıkların zengin ve temiz ses performansı, size favori şarkılarınızı ilk kez duyuyormuşsunuz gibi hissettirebilir. Kulağınıza sihir gibi gelecek olan bu performans aslında birçok teknolojinin sonucudur. Kulaklıkların içinde ve dışında özel bir olarak yerleştirilmiş mikrofonlar bulunur. Dış ortam gürültüsünü özel elektronik devreler sürekli olarak ölçümler, paylaşır ve engellerler. Ve bu elektronik devreler kulaklık hoparlörlerine gönderdikleri eşit ve zıt sinyallerle gürültüyü engellerler. Böylece isterseniz ihtiyacınız olan sessizliğin, isterseniz sevdiğiniz müziğin keyfini çıkarabilirsiniz.

 bose gürültü azaltıcı kulaklık

 

Alışılmadık güçte pil ömrü

Kablosuz kulaklıklarda pil ömrü sorunu bilinen bir gerçektir. Biz bu düşünce tarzını değiştiriyoruz. Nasıl mı? Lityum iyon pilin şeklini ve boyutunu değiştirip, kulaklıktaki boşlukları en iyi şekilde kullanarak, ve bunu yaparken konfor ve rahattan ödün vermeden. Artık, kulaklığınızın keyfini kablosuz olarak - kablosuz kulaklıklar için çok ciddi bir süre olan - 20 saate kadar çıkarabilirsiniz. Ayrıca kablolu kullanımda bu süre 40 saate çıkmaktadır.

Sessizlik bile artık daha sessiz

Arkaplandaki elektronik gürültü bizim için başka bir takıntı. Bir kulaklığın dip gürültüsü sessiz bir ortamda bir şeyler dinlerken duyduğunuz yumuşak tıslama sesidir. Bu gürültü ölçümlenebildiği için, farkına varılmaz bir hale gelene kadar QC®35 kulaklıkların içindeki elektronik devrelerin ince ayarını yaptık.

Tüm gün rahatlığınız için premium materyaller

Materyaller önemlidir. O yüzden QC®35'in kafabandı sadece yumuşak değil, lüks sayılabilecek derecede konforludur. Yatlar ve yüksek kalite arabalar gibi prestijli uluslararası firmaların önemli uygulamalarında kullanılan bir materyal olan Alcantara® ile kaplanmış olması sayesinde, tüm gün kullanıldığında bile rahat kalırlar. Kulaklık yastıkları sentetik protein içeren bir deriden üretilmiştir ve içerisinde pasif gürültü giderme sağlayan silikon taneleri bulunur.

Hafif ve sağlam? Nasıl?

Hafif kulaklıkların plastikten yapıldığı ve kolay bozulduğu algısı vardır. Bu yüzden biz plastik kullanmıyoruz. Biz hafif hissedilmesine rağmen yüksek derecede sağlamlık sağlayan cam ilave edilmiş nylon kullanıyoruz. Bu kulaklıkların güçlü son rötuşları bulunmaktadır. Kafabandı yayları ve milleri için kullanılan paslanmaz çelik, bu kulaklıkların günlük kullanıma dayanıklı olmasını sağlar.

Kolay Kontrol

Bluetooth® özellikli cihazlara bağlanmak ve aralarında geçiş yapmak – mesela bir çağrı geldiğinde iPad’inizden iPhone’unuza geçmek – artık inanılmaz kolay. Ücretsiz Bose® Connect uygulaması kullanımı kolay grafik arayüzüyle tüm bağlantıları yönetir. Birden fazla cihazla bir kez eşleştikten sonra, kulaklıklar istediğiniz zaman otomatik olarak aralarında geçiş yapabilir. Uygulama aynı zamanda yazılım güncellemeleri ve ürün ipuçlarına erişim sağlar ve ayarlarınızı kişiselleştirebilmenize yardımcı olur.

 
 
Bose Lifestyle
Bose Acoustimass
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Soundock
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Bose Panaray
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu