Anasayfa


     Bose SoundLink Revolve II Bluetooth Hoparlör

   
Ürün Kodu : SoundLink Revolve II
Üretici : BOSE
Fiyat : 375 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose SoundLink Revolve II Bluetooth Hoparlör 'Siyah'
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.

Bose SoundLink Revolve II Bluetooth Hoparlör

Küçük Hoparlör . Büyük Performans.......

SoundLink Revolve II ile tanışın, en iyi Bluetooth hoparlörlerimizden biri. 360° EŞ ses yayılımı üretir. Herkesin aynı deneyimi edinmesi için odanın ortasına koyun. Sizi çevrelemesi için bir köşeye koyun ve odanıza yayılan sesi dinleyin. Dışarıya mı çıkartıyorsunuz? Mükemmel, siz nereye giderseniz yanınızda olması için tasarlandı.
Boyutu sizi korkutmasın. Bardak boyutundaki bu hoparlörde gözle göreceğinizden daha fazla teknoloji saklı. Yüksek-verimli bir güç çevirici. Çift-pasif radyatörler. Yönsüz bir akustik deflektör. Hepsi size gerçeği gibi sesi sunmak için. 

Bose Revolve 2

Sağlam, suya dayanıklı tasarım.

Az sudan korkmazsınız. Hoparlörünüz de korkmamalı. SoundLink Revolve II'nin suya dayanıklı tasarımı, havuz veya eviye gibi, kazara su sıçramalarının yaşanabileceği yerlerde de kullanılabilmesini sağlar.

Darbelere karşı tamponlar.

Kimse kusursuz değildir. Bu hoparlörle olmanız da gerekmez. Devirirseniz, çantanıza atarsanız veya biraz sertçe masaya koyarsanız sorun yok. Yumuşak materyaller endişenizi ortadan kaldırır.

Bose Revolve 2

Akıcı tasarım.

Hiçbir detay önemsiz değildir. Tek bir bağlantı yeri bile. Dikkat ederseniz hoparörümüzün ızgarasının bağlantı yeri olmadığını görürsünüz. Bunun sebebi tek kalıptan çekilen bir işlem yarattık - geriye sadece tasarımı kalır.

Hep yanınızda.

İş hareket etmeye geldiğinde zaman kaybetmek istemezsiniz. Bu yüzden hoparlörü tutulabilir, dokunulabilir ve kolay kullanılabilir tasarladık - her bir etkileşimin doğal gelmesi için yumuşak düğmelere kadar.

Bose Revolve 2

Güç dolu.

Portatif bir Bluetooth hoparlörü etkileyici bir kullanım süresine sahip olmalıdır. Bizimkisi gibi. Şarj edilebilir lityum-iyon batarya 13 saate kadar kullanım sağlar - tüm gün boyun. Bazı diğer hoparlörler daha uzun kullanım sunsa da bizim hoparlörümüzden alacağınız derinlikte ve güçte bas sesinden feragat etmeden bunu yapamazlar. 

Telefonunuzu aramayın.

Telefonunuz elinizde deil mi? Önemli değil. Hala yemek rezervasyonu yapabilir veya mesaj gönderebilirsiniz. Hoparlör üstündeki çok fonksiyonlu butona basarak Siri veya Google Assistant'ınıza ulaşın. Sorun çözüldü.

Bose Revolve 2

Bir uygulama. Tam kontrol.

Bose Connect uygulaması hoparlörünüzün sunduğu özelliklere kolay erişmenizi sağlar. Hoparlörünüzün keyfini daha rahat çıkartın diye ipuçları alın, ürün özelliklerini keşfedin ve ayarları kişiselleştirin.
Hoparlörünüzün Bluetooth bağlantılarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Tek bir hoparlör yetmediğinde iste Parti Moduyla aynı anda iki hoparlöre bağlanın. İki hoparlörle tam anlamıyla sağ ve sol kanalı duymak istediğinizde ise Stereo Moduna geçin. 

Bose Revolve 2

TEKNİK ÖZELLİKLER

Batarya :
  • Şarj edilebilir lithym-iyon batarya
  • Kullanım süresi: Ortalama dinleme volümünde 13 saate kadar
  • Şarj süresi: Beraberinde gelen kablo ve USB güç ünitesi kullanıldığında 4 saate kadar
  • Farklı bir USB güç kaynağı veya müzik çalarken şarj edilmesi şarj süresini uzatabilir
Bluetooth :
  • Bluetooth menzili: 9 metereye kadar
  • Bluetooth versiyonu: 4.1
Boyutlar :
  • Hoparlör: 15.2 cm Y x 8.2 cm G x 8.2 cm D (0.66 kg)
Girişler :
  • Güç girişi: Mikro-B USB portu
  • 3.5-mm auxiliary giriş

 

 
 
TeknoHiFi
Online Satış

Bose Lifestyle
Bose Soundbar
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Home
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar31.217331.3424
Euro33.756133.8913