Anasayfa


     Bose Acoustimass 300 kablosuz bas modülü

   
Ürün Kodu : Acoustimass 300
Üretici : BOSE
Fiyat : 1355 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose Acoustimass 300 kablosuz bas modülü
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.Bose Acoustimass 300 kablosuz bas modülü

*Ürünü Bose SoundTouch 300 ve Bose Virtually Invisible 300 arka surround hoparlörler ile genişletilebilir. Ayrıca Acoustimass Soundtouch Serisi cihazlarla birlikte kullanabilirsiniz.

 

Gök gürültüsü şiddetinde bas. Kablosuz bağlantı.

 

Yeni SoundTouch soundbar’ınızı çok seviyor ve performansını bir tık daha arttırmak mı istiyorsunuz? Acoustimass 300 kablosuz bas modülünü ekleyin - bası duymak ile gök gürültüsünü karnınızda hissetmek arasındaki farkı anlayacaksınız. Özel olarak SoundTouch 300 soundbar için tasarlanmış olan bu bas modülü, tüm ev sinema sistemlerimiz için bugüne kadar tasarladığımız Acoustimass modüllerinin en iyisi. Aslında, bu boydaki bir subwoofer’dan elde edeceğiniz ses performanslarının da en iyisine sahip. Kablosuz olarak soundbar’a bağlanır ve dinlediğiniz ya da izlediğiniz herşeyden etkileyici bir ses deneyimi elde etmenizi sağlar.

  • En yüksek performansa sahip Acoustimass modülümüz
  • Sofistike tasarımı ile odanızı daha şık hale getirir
  • Güçlü sürücüsü syaesinde dinamik bas performansı
  • Daha fazla müzik seçeneği için Bluetooth® bağlantısı

 

Ses performansı ve tasarımın yeni kahramanı

Darbeye dayanıklı premium camdan üretilmiş üst bölümü ile Acoustimass 300 kablosuz modül, alışıldık subwoofer’larda veya ev sinema ekipmanlarında bulamayacağınız sofistike bir görünüm sunar. Tabii ki bu modül tipik ekipmanlardan değil. Bu yeni tasarlanmış subwoofer, güçlü sürücüsü sayesinde dinamik bir bas performansı sağlarken, QuietPort® teknolojisine sahip cömertçe boyutlandırılmış ses çıkışı distorsiyonu engeller.

  

Surround ses deneyiminizi tamamlayın

 

SoundTouch 300 soundbar’ınıza Acoustimass 300 modülünü eklemek ev sinema deneyiminiz için büyük bir kazançtır. Kompakt boyutunu göz önüne aldığınızda durum daha bile mükemmel oluyor. Fakat sete ekleyebileceğiniz tek kompakt parça bu değil. Virtually Invisible 300 kablosuz surround hoparlörleri de ekleyerek ses sisteminizden eksiksiz bir surround ses deneyimi elde edebilirsiniz. Acoustimass modülü gibi, onlar da 9 metrelik bir kablosuz menzile sahiptir. 10 cm yükseklikten daha kısadırlar ve odanızın dekoru içinde adeta kaybolurlar.

 

Boyutlar

Acoustimass 300 kablosuz bas modülü

30.5 cm (G) x 38.1 cm (Y) x 30.5 cm (D) • 13.6 kg

 

Kutu içindekiler

  • Acoustimass 300 kablosuz bas modülü
  • Elektrik kablosu

 

 
 
Bose Lifestyle
Bose Acoustimass
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Soundock
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Bose Panaray
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.75266.7796
Euro7.65917.6897
Hava Durumu