Anasayfa


     Bose 591 tavan-içi hoparlörler

   
Ürün Kodu : Bose 591
Üretici : BOSE
Fiyat : 880 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose Virtually Invisible 591 tavan-içi hoparlörler
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.


Bose 591 tavan-içi hoparlörler

Yüksek kalite Bose® tavan içi hoparlörler

 

Bu yuvarlak Virtually Invisible® tavan içi hoparlörler, bir adet 12.7 cm’lik woofer ve özel açılarla yerleştirilmiş iki adet 1.9 cm'lik tiz hoparlör sayesinde hoparlörlerin kendisini odanın içine doğru yönlendirme ihtiyacını ortadan kaldırır. Küçük olması sayesinde istediğiniz yere kolayca monte edebilir ve akustik tasarımları sayesinde sesi her yere eşir dağıtır. Tescilli Bose® Stereo Everywhere® hoparlör performansı, geniş alanda ses kaybı olmadan dengeli stereo ses sunar.

 

 

  • Bose kalitesi ile üretilmiş bir adet 12.7 cm'lik woofer ve özel açılarla yerleştirilmiş 1.9 cm'lik iki adet tiz hoparlörden oluşmaktadır
  • Piyasadaki çoğu diğer gömme hoparlörün ulaşamadığı yüksek kalite ve güçte performans
  • Tescilli Stereo Everywhere® hoparlör performansı geniş alanda ses kaybı olmadan dengeli stereo ses sunar
  • Neredeyse çerçevesiz yapısı odanızın tasarımıyla zarifçe uyum sağlar; griller kolayca boyanabilir
  • Standart vidalar ve manyetik griller kurulumu kolaylaştırır ve hızlandırır

 

 

Ses öne çıkar. Hoparlör kaybolur.

 

bose tavan hoparlörü 

Oldukça ince olan çerçeve hoparlör griline direkt olarak bağlıdır. Böylece tek bir kolay adımda boyanabilir ve odanızın mimarisiyle zarifçe uyum sağlar. Ve kumaş kullanılmadığından dolayı fazla boya birikmesi yüzünden topaklaşma veya içe işleme sorunu yaşanmaz. Ayrıca, mıknatıslar sayesinde kolayca takılıp çıkarılabilir. Standart kıvrımlı sıkıştırma vidaları ile kurulum kolay ve hızlıdır.

 

 

SoundTouch® ile kablosuz müzik yayını

 

Bu hoparlörlerle keyfini çıkarabileceğiniz başka bir özellik de Wi-Fi® ağınız üzerinden kablosuz müzik yayını yapabilmek. İsteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz SoundTouch® SA-5 amplifikatör ile istediğiniz müziği daha önce olmadığı kadar kolay keşfedebilirsiniz. Dünyanın her yerinden 20,000'nin üzerindeki İnternet rasyo istasyonu, kişisel müzik arşivinizdeki şarkı ve müzik listeleri ve Deezer™ ve Spotify® gibi popüler müzik servislerini kablosuz olarak dinleyebilirsiniz. Tüm bunlara sadece evinizdeki Wi-Fi ağını kullanarak ulaşabilirsiniz. Sistem aynı zamanda diğer SoundTouch® sistemleri ile çalışarak, parti modunda, ister her odada aynı müziği, ister ayrı odalarda ayrı müziği dinleyebileceğiniz bir ağ yaratabilir.

 
 
Bose Lifestyle
Bose Acoustimass
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Soundock
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Bose Panaray
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar12.070212.1185
Euro13.587613.6420
Hava Durumu