Anasayfa


     Bose SoundLink AE kablosuz kulak-çevresi kulaklık 'Beyaz'

   
Ürün Kodu : SoundLink AE
Üretici : BOSE
Fiyat : 325 Euro (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Bose SoundLink AE kablosuz kulak-çevresi kulaklık
        Detaylar
 
 
Detaylar
Ürünü Online Satın almak için aşağıdaki logoyu tıklatın.


Bose SoundLink AE kablosuz kulak-çevresi kulaklık

Kablosuz özgürlüğü, kategorisindeki en iyi ses performansı ile buluşuyor

Özgürlük. Kullanım kolaylığı. Kablosuz kulaklıkların büyük avantajları. Fakat Bose size 360 derece daha iyi bir kablosuz deneyimi sunuyor. Her volüm seviyesinde sizi içine alacak, derin ses performansı. İletişimin iki ucunda da daha net telefon konuşmaları. Telefon çağrılarınızı veya izlediğiniz filmi kaçırmamanız için aynı anda bağlı olan iki Bluetooth® cihazı arasında sorunsuz geçişler. Okumaya devam edin ve bu kulaklıkların neden bulabileceğiniz en iyi sese sahip kablosuz kulaklıklar olduklarını keşfedin.

 

  • Tescilli teknoloji müzik için sizi içine alacak, derin ses sunar
  • Rüzgarlı veya gürültülü ortamlarda bile, telefon çağrıları sırasında iki taraf için de net, doğal ses
  • Aynı anda bağlı iki Bluetooth® cihaz (akıllı cep telefonu ve tablet gibi) arasında kolayca geçiş
  • Şarj edilebilir lityum-iyon pil ile 15 saate kadar çalma süresi
  • Benzer kablosuz kulaklıklardan daha hafif ve daha rahat
 
bose bluetooth kulaklık 
 

Eşsiz ses performansı

Daha iyi bir kablosuz kulaklık deneyimi ne duyduğunuzla başlar. Ve SoundLink® kablosuz kulak-çevresi kulaklıklar kategorisindeki diğer kulaklıkların hepsinden daha iyi bir ses sahiptir. Aktif EQ ve TriPort® teknolojisinin birleşimi her volüm seviyesinde net ve güçlü ses sunar. Böylece müziğiniz sizi hiçbir şeye takılmadan harekete geçirebilir.

 

Daha net telefon görüşmeleri 

Bu çok yönlü kulaklıklar aynı zamanda telefon görüşmelerini optimize etmek için de tasarlandılar. HD ses ve adaptif ses ayarına sahip gelişmiş bir mikrofon sistemi rüzgarlı veya gürültülü ortamlarda bile net telefon görüşmeleri yapmanıza olanak tanır. Ve iyileştirilmiş tonlar sanki hiç kulaklık takmıyormuşsunuz gibi sesinizin kulağa daha doğal gelmesini sağlar.

 

Kolay bağlantı. Sorunsuz geçiş.

En yeni Bluetooth® teknolojisi sorunsuz ses/görüntü senkronizasyonu ile mobil cihazlarınıza kolayca bağlanmanıza izin verir. Ve aynı anda iki ayrı cihaza birden bağlı kalabilir ve aralarında geçiş yapabilirsiniz. Böylece, eğer iPad'inizde bir film izlerken iPhone'unuzdan sizi biri aradığında, kulaklıklar otomatik olarak filmi duraklatır ve çağrıyı cevaplar. Telefon görüşmenizi bitirdiğinizde, kulaklıklar otomatik olarak filme geri döner.

 

Konfor ve dayanıklılık

Bu kulaklıklar darbelere dayanıklı malzemeler, cam dolgulu naylon ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelik ile yoğun yaşam tarzınız için tasarlandı. Yumuşak kulaklık yastıkları ve kafa bandı ile, bütün gün rahatça kullanabilmeniz için benzeri kablosuz kulaklıklardan daha hafif ve rahattırlar. Dinlemeyi bitirdiğinizde, kulaklıkları katlayarak rengine uygun taşıma çantasının içinde korumaya alabilirsiniz.

 
 
Bose Lifestyle
Bose Acoustimass
Bose Stereo Hoparlörler
Bose Soundock
Bose Profesyonel
Bose Bilgisayar Hoparlörleri
Bose FreeSpace
Bose Panaray
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.05188.0840
Euro9.64579.6843
Hava Durumu